Розпочалася сто шістдесят перша доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 03.08.2022 08:57

Фото без описуПротивник продовжує завдавати авіаційних та ракетних ударів по цивільних об’єктах на території України. Вчора, 2 серпня, ППО збила дві ракети над Вінницькою областю. Тому не втрачайте пильності та залишайтеся в укриттях під час повітряної тривоги.

На Сіверському напрямку противник здійснював обстріли позицій наших військ зі ствольної артилерії. Веде повітряну розвідку в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей. Відзначається робота ворожих засобів радіоелектронної боротьби.

Окупанти здійснили спробу наступу в напрямку Кочубеївка – Дементіївка, отримали відсіч та відійшли.

Авіаційне угруповання противника веде систематичні бойові дії з метою підтримки дій наземних угруповань. Зусилля зосереджує на ураженні військових об’єктів на Донецькому напрямку. У зв’язку з поганими погодними умовами інтенсивність польотів авіації знижена.

Українські ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконання вогневих завдань по опорних пунктах, скупченнях живої сили і базах логістичного забезпечення ворога.

На ранок 3 серпня у Калинівській громаді залишається 1211 переселенців, серед них 433 дитини.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 3 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук