У Калинівській громаді готуються до початку нового навчального року

Дата: 02.08.2022 15:21

Фото без описуУ Калинівській громаді тривають підготовчі до нового навчального року роботи. Окрім ремонту класних кімнат та службових приміщень навчальних закладів та закладів дошкільної освіти, цьогоріч в освітян ще одне завдання – підготувати укриття для школярів та дошкільнят. Тому за справу беруться усі разом – влада, працівники освіти та батьки.

-З десятого серпня ми розпочинаємо об’їзд навчальних закладів. Спеціальна комісія, до складу якого увійдуть спеціалісти різних служб, визначатимуть наскільки кожен заклад готовий до початку нового навчального року. Окрім цього, педагогічні працівники проводять опитування батьків про те, якій формі навчання вони надають перевагу. Дистанційна форма навчання також продовжиться у тих навчальних закладах, де немає можливості облаштувати укриття для дітей та персоналу, - каже очільниця відділу освіти, молоді та спорту Галина Фурман.

Ремонтні роботи у навчальних закладах Калинівської громади на завершальному етапі. При облаштування укриттів враховують наявність запасного виходу, міцність конструкції, зручність для дітей.

-І діти, і вчителі мріють про те, щоб розпочалось навчання у своїх навчальних класах. Але, в першу чергу, ми будемо дбати про безпеку школярів та дошкільнят та всіх педагогічних працівників і приймати рішення, які не зашкодять їх здоров’ю та життю, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

За попередніми підрахунками цьогоріч за шкільні сядуть 5195 учнів, серед них 75 внутрішньо переміщених осіб. Вперше шкільний дзвоник продзвенить для 469 учнів, серед них 11 діток, які змушені були залишити свої домівки через війну.