Розвочалася сто п’ятдесят дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 01.08.2022 08:57

Фото без описуНа Харківському напрямку противник обстріляв із танків, ствольної та реактивної артилерії ряд населених пунктів. Завдав авіаційного удару біля Мосьпанового.

На Слов’янському напрямку ворог силами розвідувальної групи намагався уточнити розміщення позицій наших військ в напрямку Мазанівки, успіху не мав, група відійшла.

Окупанти намагалися здійснити розвідку позицій наших військ в напрямку Яковлівки, розвідувальна група противника знешкоджена. Також противник намагався вести штурмові дії у напрямках Вершина та Соледара, успіху не мав, відійшов. Веде наступ у напрямку Бахмута, бойові дії тривають.

На Авдіївському напрямку окупанти завдали авіаударів біля Веселого, вели штурмові дії у напрямку Пісків, успіху не мав, відійшов.

Відзначається посилення противником угруповання військ на Криворізькому напрямку.

Зберігається загроза завдання ракетних ударів по військових об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури на території України. В акваторії Чорного моря перебувають шість носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр».

На ранок 1 серпня у Калинівській громаді залишається 1198 переселенців, серед них 432 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 1 серпня  показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,11 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук