Розпочалася сто п’ятдесят п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 28.07.2022 09:45

Фото без описуОсновні зусилля противник зосереджує на встановленні повного контролю над територіями Луганської та Донецької областей, утриманні захоплених районів Херсонської та частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, створенні сприятливих умов для відновлення наступу на окремих напрямках, а також блокуванні морських комунікацій України у Чорному морі.

Бойовий, чисельний склад та характер дій угруповання ворога залишається без суттєвих змін.

Противник продовжує завдавати авіаційних та ракетних ударів, зокрема і з території республіки білорусь.

В акваторії Чорного моря, поза пунктами базування, перебувають три носії крилатих ракет морського базування типу “Калібр”.

На ранок 28 липня у Калинівській громаді залишається 1231 переселенець, серед них 447 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 28 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Сьогодні, 28 липня, ми вперше відзначаємо День української державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.

Цей день важливий для нас, особливо зараз, коли ми гідно даємо відсіч російським агресорам, які мають одну мету – знищити нас та нашу державу. Ми вистоїмо і обов’язково переможемо!
Бажаю Вам невичерпного джерела любові до Батьківщини та віри в світле майбутнє нашої Держави.

Шануймо нашу історію, пам’ятаємо всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну!

Слава Україні!

Калинівський міський голова    Василь Поліщук