У Сальнику підсипали та прогрейдерували дорогу до дачного масиву

Дата: 16.07.2022 09:00

Фото без описуДля спільної справи діяли дружним тандемом. Міська рада надала суміш для підсипання дороги, місцеві приватні підприємці - техніку, а жителі дачного масиву зібрали кошти та замовили грейдера. Так в умовах воєнного стану жителі Калинівської громади вирішили ще одну наболілу проблему та відремонтували майже два кілометри дороги від Сальника до дач.

-Ще взимку ми з міським головою виїджджали до дач у Сальнику та оглянули стан дороги. Тоді й прийняли рішення про ремонт цієї ділянки дороги. Але війна внесла корективи у нашу роботу і через те, що на даний час немає можливості використовувати бюджетні кошти на ремонт доріг, ми вирішили діяти господарським методом. Василь Кіндратович допоміг нам з сумішшю для підсипання дороги. Ми використали чотириста двадцять одну тонну цієї сумішші. Керівники місцевих приватних підприємств Олександр Дудник, Олексій Тертус, Денис та Олександр Золіни надали техніку, а жителі дач зібрали кошти, за які винайняли грейдера. Так спільними зусиллями ми розв'язали нашу проблему, - розповідає депутат Хмільницької районної ради Юрій Шишман.

Сальницькі дачі знаходяться за п'ять кілометрів від Сальника. Тут нараховується чотири з половиною тисячі дворів. Багато власників дач живуть на дачному масиві  постійно, також там поселилося чимало переселенців. Тому відремонтована дорога була для всіх вкрай необхідною.