Розпочалася сто сорок друга доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 15.07.2022 08:43

15 липня в області оголосили Днем жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару у Вінниці. Чотирнадцяте липня став трагічним днем для Вінниччини. За офіційною інформацією станом на 22 годину 14 липня, відомо про 23 загиблих, серед них 3 дітей. За медичною допомогою звернулися 117 осіб, госпіталізовано 66, у тому числі 3 дітей. У важкому стані перебуває 34 постраждалих. Триває пошук 39 осіб зв'язок з якими відсутній. На ранок 15 липня аварійно-рятувальні роботи продовжаться. До робіт залучили понад тисячу спеціалістів та двісті одиниць техніки.

Схилімо голови у скорботі. Світла пам'ять загиблим та щирі співчуття їх рідним та близьким.

Ситуація у зоні бойових дій залишається важкою. Загарбники продовжують здійснювати обстріли із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії по українських населених пунктах.

Залишається загроза ракетних обстрілів, тому прохання до жителів громади не уникати сигналів тривоги, берегти своє життя та життя рідних.

На ранок 15 липня у Калинівській громаді залишається 1273 переселенців, серед них 450 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 15 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,015 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук