Розпочалася сто тридцять третя доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 06.07.2022 08:36

На Сіверському напрямку агресор обстрілював позиції наших військ в районах населених пунктів Залізний Міст, Шалигине та Есмань. Вдосконалює інженерне обладнання передових позицій в прикордонних районах.
На Харківському напрямку ворог веде оборонні дії.

На Слов’янському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення своїх підрозділів. Наші захисники відбили ворожий штурм та відкинули окупантів назад в районі населеного пункту Долина. Противник веде штурмові дії поблизу Мазанівки, бої тривають.

На Краматорському напрямку ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах Сіверська та Григорівки. Українські воїни завдали ворогу значних втрат під час його спроби наступу в районах населених пунктів Верхньокам’янське, Білогорівка та Григорівка. Окупанти відійшли.

Загарбники наступають в районі Луганського, бойові дії тривають.

Українська ударна авіація продовжує атакувати ворога на кількох стратегічних напрямках. Минулої доби бомбардувальники та штурмовики Повітряних Сил Збройних Сил України знищили два польових склади боєприпасів, два взводних опорних пункти російських окупантів та понад 10 одиниць ворожої техніки.

На ранок 6 липня у Калинівській громаді залишається 1290 переселенців, серед них 456 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 6 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,012 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук