Розпочалася сто двадцять восьма доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 01.07.2022 09:17

Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по території України. Вночі в Одеській області ворожі ракети потрапили в багатоповерхівку та в базу відпочинку.

Вже відомо про 17 загиблих та 31 постраждалий. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо.

На Слов’янському напрямку війська противника продовжують вести оборону, перегруповуються та намагаються покращити тактичне положення. Агресор здійснив артилерійські обстріли позицій наших військ неподалік Долини, Мазанівки, Дібрівного, Грушувахи, Адамівки, Гусарівки та Іванівки.

На Лисичанському напрямку обстрілює наші позиції зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Сіверськ, Білогорівка, Лисичанськ та Вовчоярівка. Намагається взяти під контроль ділянку автошляху Бахмут – Лисичанськ, успіху не має.

Одночасно ворог активізував бойові дії на Краматорському напрямку.

На ранок 1 липня у Калинівській громаді залишається 1280 переселенців, серед них 450 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 1 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,013 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук