Українські захисники повністю звільнили Одещину від окупантів

Дата: 30.06.2022 14:18

Фото без описуУкраїнські бійці вибили ворога з селища Біле Ізмаїльського району. Таким чином, Одеська область повністю звільнена від окупантів. Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Вітаю Одеську область з повним звільненням від російських окупантів. Дай Боже так по всій Україні», – повідомив Братчук.

Раніше стало відомо, що російські загарбники, ймовірно, відійшли з окупованого в Чорному морі острова Зміїний. Згодом цю інформацію підтвердило Міноборони РФ. Там назвали втечу рашистів «кроком доброї волі».

Насправді ж російські окупанти покинули острів Зміїний після атаки українських бійців. Відео удару ЗСУ по рашистах опублікував Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний.

«Дякую захисникам Одещини, які вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території. Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці «Богдана», яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Подяка іноземним партнерам за надані засоби ураження», – написав Залужний.

За матеріалами ГЛАВКОМ