Триста двадцять п’ять випускників Калинівської громади отримали Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 30.06.2022 11:00

Фото без описуТриста двадцять п’ять випускників Калинівської громади цьогоріч попрощалися із рідними навчальними закладами та розпочали самостійне доросле життя. Серед них сорок медалістів (тридцять одна золота та дев’ять срібних медалей).

Найбільше медалістів у ліцеї №2 м.Калинівки. Тут закінчили навчальний заклад із золотою медаллю вісім випускників і три – зі срібною. По п’ять золотих медалей у випускників ліцею №1 м.Калинівки та ліцею с.Корделівки. У ліцеї Корделівки також один срібний медаліст. Чотири золотих та одну срібну медаль вручили випускникам ліцею с.Павлівки. Дві золоті та дві срібні медалі у випускників ліцею №3 м.Калинівки. По одній золотій медалі у випускників ліцеїв у Бережанах, Глинську, Дружелюбівці, Радівці, Писарівці, Черепашинцях та Хомутинцях. Дві срібних медалі в ліцеїстів з Сальника та по одній в ліцеїстів з Корделівки та Павлівки.

Також 495 учнів отримали Свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Серед них шістдесят сім свідоцтв з відзнакою.

Але радість свята у випускників та їх батьків відібрала війна. Скромно, без традиційних випускних балів та святкових заходів відбулося вручення Свідоцтв випускникам.

Як все відбувалося у нашому фоторепортажі.