До Дня Конституції України у Калинівській громаді організували свято для дітей-переселенців

Дата: 28.06.2022 15:00

Фото без описуВ переддень Дня Конституції України працівники Територіального центру Калинівської міської ради разом з агенцією «Спалах» організували свято у Новій Греблі для дітей, які переїхали до Калинівської громади з місць, де тривають бойові дії.

Діти-переселенці, які мешкають у Новій Греблі та інших селах громади розповідали вірші про Україну і отримували призи від міської ради, для них провели шоу мильних бульбашок та тату з блискіток, веселі конкурси та естафети.

-Війна – це страшно, але ми не повинні відбирати у дітей їх дитинство. Тому в переддень Дня Конституції України ми провели таке гарне свято для діток, - розповідає одна з організаторів свята, очільниця Територіального центру Наталя Бачинська. – Наша Конституція гарантує дітям щасливе дитинство. І сьогодні, коли у нас прагнуть це відібрати, ми всі українці стали як ніколи згуртованими, дружними та щирими. Перемога за нами!