Калинівщина знову у скорботі

Дата: 28.06.2022 10:49

Фото без опису27 червня у Харкові загинув вірний захисник України підполковник Ігор Селідбовський.

З початку повномасштабної війни нацгвардієць проходив службу у Харкові. До цього тривалий час служив у військовій частині національної гвардії у Калинівці.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття лікарям Калинівської центральної районної лікарні Людмилі Іванівні Димінській та Альдмилу Олександровичу Рєпкіну та рідним з приводу важкої втрати – загибелі зятя, сина, чоловіка та батька. Вічна та світла пам'ять Герою!

Поховають Ігоря Селідбовського у Калинівці. Про час і день поховання буде додаткове повідомлення.