Розпочалася сто двадцять п'ята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 28.06.2022 08:39

Російські окупанти знову показали своє звірство. Десятки безневинних українців загинули в наслідок ракетних обстрілів мирних міст України. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття родинам загиблих в Кременчук, Харкові, Лисичанську та в інших українських містах. Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо!

Ворог відчуває свою неминучу поразку і лютує від своєї безпорадності. Весь світ встав на нашу підтримку. І ми також маємо діяти згуртовано, єдиним фронтом на передовій і в тилу. Прохання до всіх жителів громади не нехтувати сигналами тривоги, переходьте в укриття та бережіть своє життя та життя рідних.

Українські воїни успішно відбили штурмові дії противника у напрямку Довгалівка – Залиман. Окупанти відійшли.

На Слов’янському напрямку ворог веде штурмові дії в напрямку Довгеньке – Долина та створює умови для наступу на Слов’янськ. Основні зусилля зосереджує на продовженні наступу на напрямку Ізюм – Слов’янськ.

Наші воїни відбили штурм у напрямку Єгорівка – Павлівка. Ворог із втратами відійшов.

На Південнобузькому напрямку противник основні зусилля зосереджує на утриманні раніше зайнятих рубежів, недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій у Херсонській та Миколаївській областях.

Ударна авіація Повітряних Сил завдала потужних авіаударів по позиціях окупантів. Фактично на усіх напрямках ведення бойових дій українські штурмовики Су-25 та бомбардувальники Су-24м здійснили до двадцяти групових бойових вильотів.

На ранок 28 червня у Калинівській громаді залишається 1299 переселенців, серед них 457 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 28 червня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,012 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук