У Калинівці поновлюють дорожні знаки та пішохідні розмітки

Дата: 23.06.2022 16:49

У Калинівці працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» власними силами замінюють та встановлюють дорожні знаки й відновлюють пішохідні переходи.

-Наприкінці минулого року коштом міської ради  закупили дорожні знаки, дорожню фарбу і «школярики» для переходів біля навчальних закладів, які планували оновити та встановити в громаді з приходом весни. Але, на жаль, війна внесла свої корективи… Частину робіт провели ще торік, а сьогодні використовуємо можливості і залишки матеріалів для робіт з організації дорожнього руху в населених пунктах, - розповідає директор комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» Михайло Долюк.

Дорожні знаки та пішохідні розмітки вже відновлюють, а «школярики»  встановлять ближче до початку навчального року.

Тепер головне, щоб жителі нашої громади дотримувалися правил дорожнього руху.