Калинівська громада отримала невідкладну підтримку від «U-LEAD з Європою»

Дата: 22.06.2022 11:26

Фото без описуНа минулому тижні наша громада отримала невідкладну підтримку від Програми «U-LEAD з Європою». Базові набори «Освітлення» та «Прихисток»  включають все необхідне для забезпечення проживання внутрішньо переміщених осіб. Сюди входять намет, ліжка, спальні мішки, каремати, ковдри, баки для води, гігієнічні набори, а також необхідне обладнання для освітлення: генератори та вуличний освітлювач. Зараз ми приймаємо 1300 внутрішньо переміщених осіб і така підтримка для нас дуже важлива.

-Калинівська громада вже протягом багатьох років активно співпрацює з Регіональним офісом U-LEAD у Вінницькій області. За цей час реалізовано багато спільних проєктів. Ось і в цей важкий період наші партнери не залишились осторонь і підтримують нас, - зазначає Калинівський міський голова Василь Поліщук.

«U-LEAD з Європою» - це Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», яка спільно фінансується ЄС та його державами-членами: Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.