У Калинівській громаді підготували до відкриття ще один дитячий садок

Дата: 21.06.2022 16:09

Ще в одному населеному пункті Калинівської громади відновить роботу дитячий садок. Однією з умов відкриття дошкільного закладу було наявність укриття, де перебуватимуть дошкільнята під час повітряної тривоги.

-У нашій будівлі немає підвального приміщення, тому дві кімнати у підвалі нам виділили у сусідній будівлі школи, - розповідає завідувачка дошкільним закладом. - Для того, щоб наші діти не боялися  перебувати в укритті та їм було там цікаво, ми створили для них усі умови – відремонтували кімнати, розмалювали стіни, облаштували аварійний вихід,  куточок для відпочинку та ігор.

Оздоблювали кімнати сховища власними силами. Медичний працівник дошкільного закладу, яка має хист до малювання, олівцем наносила на стіни малюнки, а працівники дошкільного закладу розфарбовували їх. Тепер малята споглядатимуть не лише зображення веселих казкових героїв, а й зображення карти України у жовто-блакитних кольорах.

За словами завідувачки дошкільним закладом, у дитячому садку вже збирають заяви від батьків, які мають бажання, щоб їх діти відвідували дошкільний заклад.