Вітання Калинівського міського голови із Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2022 08:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани системи охорони здоров’я Калинівської громади, в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника, вшановують людей у білих халатах, які стоять на варті нашого здоров’я.

Свого часу завдяки мужності, професіоналізму та самовіддачі медиків нам вдалося подолати страшну пандемію коронавірусу. Зараз же, коли кожен бореться на своєму фронті за незалежність та свободу України, медичні працівники рятують життя військових та мирних громадян.

В перші дні повномасштабного вторгнення рашистів на територію України ви проявили свій професіоналізм та мужність. І нині продовжуєте рятувати життя своїх пацієнтів. Пропускаєте через свої серця увесь біль та тривогу  людей.

Вкотре я переконався, що наші медики – справжні герої. Я і всі жителі громади схиляємось перед вашою працею. Велике вам людське спасибі. Нехай вас ніколи не полишає бажання робити добрі справи та допомагати людям. Бажаю вам  міцного здоров’я, миру, любові та родинного щастя.
Вірю, що війна обов’язково закінчиться нашою Перемогою і ми заживемо мирним та щасливим життям.
З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук