Розпочалася сто тринадцята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 16.06.2022 08:48

Фото без описуТривають жорстокі бої на території України. Ворог не припиняє спроб встановлення повного контролю над містом Сєвєродонецьк. Веде штурм, бої тривають. Російські окупанти продовжують вогневий вплив на підрозділи наших військ з усіх наявних вогневих засобів в районах населених пунктів Білогорівка, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.

Ворог здійснив артилерійські обстріли позицій наших військ у районах населених пунктів Леонівка та Бачівськ Чернігівської та Сумської областей відповідно.

На Харківському напрямку основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

На Слов’янському напрямку агресор веде штурмові дії, здійснює пошук слабких місць в оборонних позиціях наших військ. Обстрілював з артилерії різного калібру цивільну інфраструктуру неподалік Пришиба, Долини, Карнаухівки та Вірнопілля.

На Донецькому напрямку противник веде бойові дії уздовж лінії зіткнення. Основні зусилля зосереджує на Бахмутському напрямку.

На ранок 16 червня у Калинівській громаді залишається 1499 переселенців, серед них 532 дитини.
За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 16 червня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,013 МкЗ/год.

Після введення в експлуатацію свердловини по вулиці Вадима Нестерчука та завдяки вжитим заходам якість води, яка подається у Калинівку, покращилась. Закуповується нове обладнання та завершується будівництво ще двох свердловин, які подаватимуть воду для жителів Калинівки.

Калинівський міський голова Василь Поліщук