Калинівський водоканал відновив роботу свердловини по вулиці Нестерчука

Дата: 14.06.2022 17:37

Фото без описуЗа сприяння Калинівської міської ради 14 червня калинівський водоканал відновив роботу свердловини, яка знаходиться по вулиці Нестерчука.

За словами директора комунального підприємства «Калинівкаводоканал» Олега Гилюка, потужність свердловини 10м3 води за годину. Що дасть можливість забезпечити чистою та якісною водою 302 абоненти, які мешкають в районі Варшиці.

-Сьогодні ми намагаємось відшукати всі можливі шляхи покращення якості води, яка надходить споживачам у Калинівці. Наш водоканал працює на повну потужність, але стовідсотково очистити воду немає можливості. Тому за сприяння міської ради ми вирішуємо питання про відновлення роботи наявних у Калинівці свердловин та проведення досліджень якості води, які мають встановити причину забруднення та зниження вмісту кисню у воді, що негативно впливає не лише на якість води, а й на екосферу громади. Для того, наприклад, щоб запрацювала ця свердловина, шукали спеціалістів в області, - зазначив Олег Гилюк.