Розпочалася сто одинадцята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 14.06.2022 08:56

Противник не припиняє вести наступальні дії у Східній операційній зоні та завдавати ракетних і авіаційних ударів по об’єктах інфраструктури на території України.

Окупанти ведуть штурмові дії у місті Сєвєродонецьк, намагаються закріпитися у центральній частині міста.

Агресор обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей. Провів повітряну розвідку БпЛА у районі населеного пункту Середина Буда Сумської області.

На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на веденні позиційної оборони та недопущенні подальшого просування підрозділів Сил оборони до Державного кордону.

На Слов’янському напрямку окупанти основні зусилля зосереджують на спробах встановити повний контроль над населеним пунктом Богородичне та створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ.

На ранок 14 червня у Калинівській громаді залишається 1547 переселенців, серед них 544 дитини.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 14 червня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,016 МкЗ/год.

Вода, яка подається у Калинівку, проходить  дослідження, застосовуються додаткові заходи для покращення її якості.

Калинівський міський голова Василь Поліщук