На війні загинув житель Калинівської громади - лейтенант Національної гвардії України Олександр Глушко

Дата: 13.06.2022 09:25

Фото без описуКалинівщина знову у жалобі. 11 червня в результаті артилерійського обстрілу смертю Героя загинув лейтенант Національної гвардії України Олександр Глушко.

Олександр Глушко народився 3 вересня 1997 року. Навчався у загальноосвітній школі №1 м.Калинівки, в Калинівському технологічному коледжі. У 2017 році юнак вступив до лав Національної академії Національної гвардії України. Після закінчення навчання проходив службу у Калинівці.

Російські окупанти обірвали молоде життя Героя, який навіть не встиг створити власну сім’ю. У Олександра залишилися батьки та сестра.

Поховають нацгвардійця у Калинівці. Про час і дату похоронів буде додаткове повідомлення.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. На жаль, війна забирає життя кращих з кращих. Вічна та світла пам'ять Герою. Ми завжди пам’ятатимемо про подвиг наших захисників.