У Сальнику підготували територію під паркову зону

Дата: 07.06.2022 09:00

Завершились роботи з упорядкування території в центрі Сальника, де планують створити паркову зону.

-У нас велике та гарне село, але немає місця для відпочинку. Тому ми вирішили створити у своєму селі паркову зону, де б можна було відпочити всією сім’єю та відсвяткувати нашу спільну Перемогу. Ця місцина знаходиться в центрі села, але раніше це були чагарники та напівзруйнована будівля, - розповідає депутат Хмільницької районної ради Юрій Шишман, який був ініціатором проведення робіт з упорядкування території та надав більшу частину пального. – Мою ініціативу підтримав Калинівський міський голова, який  допоміг нам транспортом. Також допомогли технікою директор комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» Михайло Долюк, директор філії ПрАТ «Зернопродукт МХП «Елеваторний комплекс» Олександр Дудник, місцевий підприємець Вадим Лісовий.

Роботу з розчищення території розпочали ще два місяці тому, але через проблеми з пальним працювати наповну не змогли. Спершу працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» розчистили територію від чагарників, розібрали старий фундамент, а потім до роботи приступила техніка.

Приблизно п’ятдесят соток землі розчистили від старої будівлі, чагарників та коріння. Тепер у центрі Сальника з’явилася рівна ділянка, на якій створять затишну та гарну паркову зону.