Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Калинівської міської ради

Дата: 03.06.2022 11:46

Фото без описуТретього червня Калинівський міський голова в черговий раз провів засідання виконавчого комітету.

Члени виконавчого комітету одноголосно прийняли рішення щодо подання клопотання до Вінницької обласної ради щодо нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» (посмертно) полковника спецпідрозділу Національної поліції КОРД Михайла Зайцева. Нагадаємо, Михайло Зайцев загинув смертю Героя 22 травня 2022 року, захищаючи рідну землю. З перших днів війни, з 2014 року, він неодноразово брав участь у складних військових операціях, продемонстрував високий патріотизм та героїзм.

Також члени виконавчого комітету в черговий раз виділили 600 тисяч гривень на підтримку місцевих військових формувань, які дислокуються на території громади. З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України на потреби військових формувань з міського бюджету вже спрямували майже шість мільйонів гривень.

В умовах війни постійну підтримку від міської ради отримують й комунальні підприємства громади, які нині працюють у посиленому режимі. Цього разу 260 тисяч гривень на придбання пального виділили комунальним підприємствам «Калинівкаводоканал» та «Благоустрій міста Калинівка».