Звернення Калинівського міського голови з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2022 08:00

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край.

На жаль, цьогорічний Міжнародний день захисту дітей ми відзначаємо в умовах війни. Четвертий місяць в Україні продовжують вбивати та ранити дітей, а жорстока реальність довкола залишає у маленьких хлопчиків та дівчаток глибокі травми на все життя. Війна перевернула життя мільйонів дітей.

Війна зробила наших дітей дорослішими. Вони щиро вболівають за долю України, підтримують українських захисників та захисниць своїми малюнками, відеозверненнями, збирають кошти для українських Героїв. Ворог намагається відібрати у наших дітей радісне та світле дитинство, але ми докладемо усіх зусиль, щоб наші діти були безтурботними та щасливими.

Схилімо голови в пам'ять про тих дітей, в яких окупанти відібрали життя. Помолімось за маленьких янголят, які назавжди залишаться дітьми.

Усім діткам України,  Калинівської громади та маленьким переселенцям з місць проведення бойових дій бажаю мирного неба над головою, нехай ваші будні будуть щасливими, а свята яскравими. Нехай збудуться усі ваші найзаповітніші мрії та плани.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук