Калинівська громада знову у скорботі – в наслідок танкового обстрілу загинув відважний захисник України Сергій Кисельов

Дата: 30.05.2022 11:42

Фото без описуТрагічна звістка знову надійшла у Калинівську громаду. Внаслідок танкового обстрілу 20 травня загинув відважний захисник України Сергій Кисельов.

Народився Сергій Кисельов 16 червня 1981 року у Калинівці. Закінчив загальноосвітню школу №1 м.Калинівка та професійно-технічне училище №21. Останнім часом працював будівельником.

До лав Збройних сил України Сергія Кисельова призвали 28 квітня 2022 року. Загинув Герой у Донецькій області біля населеного пункту Новоселіка Друга. Про місце і дату поховання буде додаткове повідомлення.

У Героя залишилися літня мама та донька.

Калинівська міська рада глибоко сумує з приводу важкої втрати та висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Вічна та світла пам'ять Герою!