Ще одна втрата Калинівської громади: на війні з російським агресором загинув український Герой з Писарівки

Дата: 23.05.2022 11:18

Фото без описуІ знову сумна звістка прийшла у Калинівську громаду. Смертю Героя при виконанні бойового завдання 22 травня загинув житель Писарівки - полковник Михайло Зайцев.

Михайло Зайцев народився 24 квітня 1982 року у с.Грушківцях Калинівського району. Дитинство та юність Героя пройшли у місті Радомишль Житомирської області. Після закінчення Житомирського військового училища проходив службу у Могилів - Подільську, згодом у Вінниці. Останні роки служив у спецпідрозділі поліції «КОРД».
Михайло Зайцев – учасник АТО. З перших днів війни з росією Герой продемонстрував свій військовий досвід та професіоналізм.

У Героя залишилися невтішні вдова, син та донька.

Поховають Михайла Зайцева у Писарівці. Про день та час поховання буде додаткове повідомлення.

На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Калинівська міська рада щиро співчуває батькам та родині Михайла Зайцева. Дякуємо за патріота, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи… Вічна пам'ять Герою!