Ще один автомобіль передала Калинівська громада на потреби українських військових

Дата: 19.05.2022 12:54

Ще один автомобіль отримали українські військові від Калинівської громади. Це вже дванадцятий автомобіль, який за сприяння Калинівської міської ради передають на потреби військових частин.

-Цей автомобіль, УАЗ 452, перебував на балансі Калинівської міської ради, наші майстри його привели у належний стан та підготували для експлуатації військовими, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – В країні війна і нині кожен намагається підтримати, допомогти чим може захисникам і захисницям. Нехай цей автомобіль стане надійним помічником нашим Героям.

Найближчими днями автомобіль передадуть військовим у зону бойових дій.