Розпочалась вісімдесят друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню

Дата: 16.05.2022 12:26

Фото без описуРосійські окупанти не припиняють вести наступальні дії у Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив на Донецькому напрямку. Ворог готується до наступальних дій силами підрозділів зосереджених в районі міста Ізюм.

На Харківському напрямку ворог зосереджує основні зусилля на утриманні займаних позицій та недопущенні просування наших військ у напрямку до Державного кордону України з російською федерацією.

На Слов’янському напрямку активних бойових дій противник не проводив. Здійснює доукомплектування та поповнення втрат.

Російські окупанти обстріляли з артилерії цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Довгеньке, Руські Тишки, Тернова та Петрівка.

На Лиманському, Бахмутському та Курахівському напрямках ворог продовжує ведення наступу, бойові дії тривають.

На Авдіївському напрямку, після завданих Силами оборони втрат, ворог відійшов на раніше зайняті позиції.

На Сєвєродонецькому та Новопавлівському напрямках активних бойових дій противником не вів, здійснював вогневе ураження підрозділів наших військ.

У Маріуполі ворог продовжує масовані артилерійські та авіаційні удари. Основні зусилля окупанти зосереджували на блокуванні та ураженні наших підрозділів в районі заводу «Азовсталь».

Сили оборони завдали удар по позиціях ворога у районі населеного пункту Чорнобаївка та завдали втрат у живій силі та техніці.

За минулу добу підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ та Повітряних Сил вразили одинадцять повітряних цілей: два вертольоти (Ка-52 та Мі-28) сім БпЛА оперативно-тактичного рівня і дві крилаті ракети.

На Донецькому та Луганському напрямках відбили сімнадцять атак ворога, знищили три танки, одну артилерійську систему, шість одиниць бойової броньованої техніки та автомобіль противника.

На ранок 16 травня у Калинівській громаді зареєструвалося 2608 переселенців серед них 879 дитини.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 16 травня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,011 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук