Привітання Калинівського міського голови із Днем пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2022 09:54

Фото без описуШановні жителі Калинівської громади, дорогі ветерани.

Сьогодні в Україні та в усьому світі вшановують полеглих героїв, які боролися проти нацизму, а також жертв одного із найкривавіших конфліктів в історії людства.

Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були перервані та покладені на вівтар Перемоги.

На жаль, нині знову гинуть українці, проливається кров невинних людей, дітей, хоробрих захисників і захисниць, які взяли зброю в руки, щоб захистити Україну. Українські солдати сьогодні гідно продовжують подвиг воїнів Перемоги, захищаючи країну від російського окупанта. Низько вклоняємося ветеранам та нинішнім Героям, дякуємо за патріотизм і самопожертву заради свободи нашого народу, нашого з вами життя.

Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої Перемоги сьогодні.

Бажаю усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук