Дата: 06.05.2022 16:07

Фото без описуКалинівська громада отримала гуманітарну допомогу від Міжрегіонального координаційного штабу. Ліки та продукти передали у Центр надання гуманітарної допомоги, який знаходиться у Центрі культури та дозвілля у Калинівці, для подальшого надання допомоги переселенцям.

На ранок 6 травня у Центрі надання гуманітарної допомоги продукти, одяг, взуття, засоби гігієни отримали 3640 переселенців, які зареєструвалися у Калинівській та сусідніх громадах. Найбільше нині змушені шукати прихистку та допомоги жителі Харкова, Маріуполя, Луганська та Донецька. Окрім цього, тридцять дві тисячі внутрішньо переміщених осіб прийняла Калинівщина транзитом. Усі вони були забезпечені місцем для ночівлі та харчуванням.

Голова Штабу Володимир Гройсман, голова обласної ради Вячеслав Соколовий та Вінницький міський голова Сергій Моргунов, депутат обласної ради Ілля Гуменчук завітали до Калинівської громади, супроводжуючи гуманітарний вантаж, та ознайомилися із роботою Центру формування допомоги Калинівської громади.

Після цього гості відвідали два підприємства та оглянули їх виробництво.