Розпочалась сімдесят друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню

Дата: 06.05.2022 09:35

Сімдесят другу добу в Україні тривають бойові дії. Ворог продовжує наступальні дії у Східній операційній.

На Слобожанському напрямку противник активних дій не проводив. Продовжує обстріли з реактивної та ствольної артилерії житлових кварталів та передмістя Харкова.

На Донецькому і Таврійському напрямках рашисти продовжують вести активні бойові дії.

На Лиманському напрямку здійснюють обстріли позицій наших військ.

На Попаснянському напрямку основні зусилля зосередив на встановленні повного контролю над населеним пунктом Попасна та відновленні наступу на населені пункти Лиман та Сіверськ.

Російські окупанти вже другий день продовжують наземний штурм сталеварного заводу «Азовсталь» у Маріуполі, попри заяви росії про те, що вони прагнуть лише заблокувати місто. Ймовірно, це пов'язане з майбутніми святкуваннями 9 травня та бажання путіна досягти символічного успіху.

На Сєверодонецькому, Авдієвському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних бойових дій не вів. Здійснює вогневий вплив з метою сковування дій наших військ та знищення артилерійських підрозділів.

На півночі Херсонщини та Миколаївщини ворог здійснює обстріли населених пунктів, які залишив.
За попередню добу підрозділи протиповітряної оборони Повітряних Сил та Сухопутних військ знищили п’ятнадцять повітряних цілей: чотирнадцять безпілотних літальних апаратів типу «Орлан» та один літак.

На території Донецької та Луганської областей захисники та захисниці України відбили одинадцять атак ворога, знищили вісім танків, одинадцять одиниць бойової броньованої техніки та п’ять одиниць автомобільної техніки противника.

На ранок 6 травня у Калинівській громаді зареєструвалося 2871 переселенець серед них 879 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 6 травня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,015 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Сьогодні християни східного обряду відзначають День пам'яті великомученика Юрія Змієборця. Святий є покровителем воїнів та заступником землеробів. Також Юрію Змієборцю заведено молитися про захист від ворогів. То ж нехай святий укріпить силу наших захисників та вбереже їх від ворожих куль та снарядів і подарує  Україні МИР. Слава Україні!

Калинівський міський голова Василь Поліщук