Жителі Глинська продовжують упорядковувати територію старостинського округу

Дата: 05.05.2022 10:17

Ні війна, а ні несприятливі погодні умови не завадили жителям Глинського старостинського округу згуртуватися та вийти на весняні толоки, щоб упорядкувати територію старостинського округу.

Працівники старостинського округу, будинку культури, бібліотеки, дошкільного навчального закладу «Сонечко» та небайдужі жителі села навели лад на території сільських кладовищ та села, а також висадили зелені насадження.

Загалом жителі Глинська висадили 65 туй на території сільських кладовищ, та 300 саджанців фундука – біля будинку культури та в центрі села.

-На цьому ми не зупинимось, а будемо все робити для того, щоб наше село ставало ще кращим, - каже виконуючий обов'язки старости Глинського старостинського округу Олег Боримський. – Дякую усім, хто долучився до доброї справи і тим, хто дбає про добробут нашого старостинського округу.