У Калинівці висадили липи та берези біля території майбутнього дитячого майданчика

Дата: 04.05.2022 11:49

Фото без описуВійна внесла корективи в життя кожного українця та всієї України. Багато планів на покращення інфраструктури Калинівської громади довелося відкласти до мирного часу, але калинівчани вірять у перемогу і роблять все для того, щоб їх громада ставала з кожним днем кращою.

Так працівники освіти разом із працівниками комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» вийшли на толоку та висадили саджанці липи та берези біля території майбутнього дитячого майданчика у районі Пархоменка у Калинівці.

-В умовах війни ми не маємо можливості використовувати бюджетні кошти на будівництво дитячих майданчиків, але є багато людей, які готові нам допомогти. Лісівники надали громаді безплатно саджанці, а до роботи взялися працівники комунального підприємства та освітяни. Неподалік від місця майбутнього дитячого майданчика теж з’явився маленький парк, де місцеві жителі Олександр Дудник та Володимир Гетьман висадили понад сто саджанців червоного дуба. Я вдячний усім жителям громади, які дбають про рідну землю, про свою громаду і навіть під час війни хочуть зробити її кращою, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Український народ - непереможний. Ми вистоїмо, переможемо і спільними зусиллям зробимо нашу громаду найкращою.