На Великдень для новонароджених у пологовому відділенні в Калинівці знову підготували святкову фотозону

Дата: 25.04.2022 11:38

Фото без описуУ великодні свята в пологовому відділенні Калинівської районної лікарні продовжують дотримуватися давніх традицій та підготували для новонароджених святкову фотозону. Навіть у важкі дні війни народження дитини – це велика радість та важлива подія в житті кожної родини.  Святкова великодня  фотозона додасть відчуття свята та віру у нашу Перемогу, у відродження добра.

За інформацією заступниці медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської ЦРЛ Людмили Яремчук, з початку війни у Калинівській громаді народилося 35 діток – 14 дівчаток і 21 хлопчик. Четверо немовлят народилися у родинах переселенців. Три жінки переїхали до Калинівської громади з Київської області і одна з Бердичева.

Ще восьмеро вагітних переселенок перебувають на обліку.