Духмяна паска для захисників та захисниць: Тисячі пасок випекли калинівські господині для українських військових

Дата: 21.04.2022 15:06

Ще ніколи у Калинівській громаді не випікали таку кількість пасок, ще ніколи справні господині так не старалися, не вкладали усю свою любов і вміння в обрядові хліби, адже випікали паски для українських захисників та захисниць.

Тисячі святкових пасок, сотні великодніх яєць підготували вправні господині Калинівської громади для українських військових. Працювали не один день у старостинських округах, в дитячих садках, школах. Великодні хліби вдалися на славу. Вони не лише смачні, а й патріотичні, адже цьогоріч і Великдень забарвився у патріотичні жовто-блакитні кольори.

-Наші господині знову перевершили самі себе, адже видно, що свої паски вони пекли не лише з найкращих інгредієнтів, а й з неймовірною любов'ю. А та справа, яка робиться з любов'ю, завжди має такий гарний результат, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Щирі слова подяки усім, хто долучився до цього процесу: хто поділився продуктами, хто знайшов час у ці передсвяткові дні та працював на кухні, усім хто словом та ділом підтримує наших військових. Я завжди наголошував, що жителі нашої Калинівської громади – найкращі. І це так. Миру у кожну вашу родину і всім нам Перемоги!