Розпочалася п’ятдесят шоста доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню

Дата: 20.04.2022 09:21

Фото без описуТриває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти України. Ворог не припиняє завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури по всій території України.

На Слобожанському напрямку ворог здійснює перегрупування та поповнення запасів. Продовжує часткове блокування Харкова та обстріли міста.

На Донецькому і Таврійському напрямках російські окупанти продовжують здійснювати обстріли передових позицій наших військ та пошук слабких місць в обороні по всій лінії зіткнення. Продовжується ведення бойових дій в районах населених пунктів  Кремінна, Торське та Зелена Долина. Ворог здійснює перегрупування з метою подальшого наступу у напрямку на населений пункт Лиман.

На Донецькому напрямку ворог вів штурмові дії у районі населеного пункту Мар’їнка.

Основні зусилля противник зосереджує на захопленні Маріуполя, продовжує штурмові дії в районі заводу “Азовсталь”.

На території Донецької та Луганської областей  за минулу добу наші захисники та захисниці відбили десять атак російських окупантів, знищили дванадцять танків, двадцять вісім одиниць броньованої та дві одиниці автомобільної техніки, одну артилерійську систему.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України вразили дев’ять повітряних цілей: один літак, один вертоліт, шість БПЛА різних типів та крилату ракету.

На Калинівщині минула доба пройшла без надзвичайних випадків. На ранок 20 квітня у Калинівській громаді зареєструвалося 2272 переселенці, серед них 695 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 20 квітня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,014 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук