Командира калинівських нацгвардійців нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Дата: 17.04.2022 14:45

Фото без описуУказом Президента України №247/2022 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено полковника Богдана Вакулка.

Калинівський міський голова та всі жителі Калинівської громади вітають Богдана Вакулка із нагородою та бажають якнайшвидше повертатися у рідне місто із Перемогою. Пишаємося нашими Героями! Слава Україні!