На місці заснування Бережан висадили дев’яносто саджанців горіха

Дата: 14.04.2022 12:38

Фото без описуУ Бережанах працівники старостинського округу та культури вийшли на весняну толоку та впорядкували територію місцевої історичної пам’ятки села, Городище, яка вважається археологічною пам'яткою пізнього середньовіччя козацької доби, та висадили дев’яносто саджанців горіха.

-Це місце важливе для історії нашого села, - каже виконуючий обов’язки старости Бережанського старостинського округу Сергій Тишко. – Адже саме тут у сімнадцятому столітті заснували наше село. На цьому місці ще залишилися укріплення, які наші пращурі будували власними руками. До наших днів зберігся лише один камінний стовп з надписом. На даний час історична пам’ятка охороняється державою.

А відтепер на місці історичної пам’ятки ще й ростимуть молоді дерева, які стануть окрасою громади.