В Україні запускають ініціативу «Сади Перемоги»

Дата: 06.04.2022 15:00

Міністерство розвитку громад України започатковує ініціативу «Сади Перемоги». Всеукраїнська ініціатива спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування.

Через війну в Україні, яку розв’язала росія, третина українців можуть мати проблеми в отриманні достатньої кількості харчових продуктів. Тому в нашій державі ініційовано впровадження ініціативи «Сади Перемоги» – надання консультаційної підтримки територіальним громадам та домогосподарствам, які займатимуться городництвом, зберіганням та переробкою продукції тощо.

Ініціатива «Сади Перемоги» передбачає надання консультаційної підтримки територіальним громадам та домогосподарствам для організації здійснення ефективного городництва, зберігання та переробки продукції, а також заходів, спрямованих на заохочення кожної української родини долучитися до вирощування та переробки власновиробленої продукції рослинництва.

У Мінрегіоні рекомендують громадам активно долучитися до ініціативи, адже це буде спільним внеском у перемогу України.