«Розпочалася сорок перша доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню»: Звернення Калинівського міського голови

Дата: 05.04.2022 09:20

Фото без описуРанок сорок першої доби героїчного протистояння українського народу російському вторгненню знову розпочався зі звуків сирен. Ворог продовжує нищити наші міста та села. Вночі над Дніпровщиною українська ППО збила дві ракети російських військових: через уламки сталося займання в одному з сіл, люди — не травмувалися. Тому знову звертаюся до жителів громади: не ігноруйте сигналів сирени, бережіть своє життя і життя рідних.

На ранок 5 квітня у Калинівській громаді зареєструвалися 1915 переселенців, серед них 621 дитина.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 5 квітня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,016 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Наші героїчні захисники та захисниці мужньо боронять українську землю від загарбників. І від нас з вами також залежить наскільки сильною та непохитною буде Україна. Адже кожен з нас своєю працею, благодійною допомогою, підтримкою військових та тих, хто потребує нашої допомоги, наближає Перемогу. Все буде Україна!

Калинівський міський голова Василь Поліщук