Калинівська лікарня придбала аудіометр для проведення скринінгу слуху у новонароджених

Дата: 30.03.2022 13:54

Фото без описуПологове відділення Калинівської центральної районної лікарні отримало новий апарат для проведення скринінгу слуху у дітей. Аудіометр дозволяє виявляти, діагностувати порушення слуху у 100% новонароджених. Кошти на придбання апарату спрямували депутати на 18 позачерговій сесії Калинівської міської ради, у січні нинішнього року.

-В умовах воєнного стану ми продовжуємо надавати медичну допомогу мешканцям нашої громади та вимушеним переселенцям. Скринінг слуху у дітей є обов’язковою вимогою надання медичної допомоги у пологових стаціонарах,  - каже заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської ЦРЛ Людмила Яремчук. - З початку війни у нашому відділенні народилося 22 діток – 9 дівчаток та 13 хлопчиків. Й відтепер ми маємо можливість покращити якість обстеження малюків.

Первинний скринінг новонароджених проводиться у пологовому відділенні. Обстеження кожного вуха проводиться зондом, на який одягнена силіконова вушна вкладка. Зонд вставляється у зовнішній слуховий прохід герметично, після чого включається звукова стимуляція. Обстеження триває 1-2 хвилини, після цього на екрані приладу висвітлюється результат обстеження.