«Калинівчани попрощалися із загиблим Героєм – Олександром Реньгачем»: Звернення Калинівського міського голови

Дата: 30.03.2022 09:24
Кількість переглядів: 1952

Фото без описуТридцять п’ятий день Україна живе в умовах воєнного стану, тридцять п’ятий день ворог руйнує наші міста та села, ми втрачаємо своїх Героїв. Вчорашня доба залишила гіркий смуток у серцях калинівчан. Калинівські нацгвардійці, калинівчани, працівники апарату, відділів та управлінь міської ради попрощалися із бійцем Національної гвардії України Олександром Реньгачем, який загинув, захищаючи Україну від рашистів. При в’їзді у Калинівку військові та жителі громади утворили «коридор слави», щоб віддати шану загиблому Герою.

Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким нацгвардійця, ми завжди пам’ятатимемо наших Героїв, їх самопожертву, героїзм та відданість Україні.

У громаді активно проводяться весняно-польові роботи та упорядкування територій населених  пунктів.

На ранок 30 березня у Калинівській громаді перебуває 1669 переселенців, серед них 550 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 30 березня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,016 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Сьогодні день Теплого Олексія – свято, яке асоціюється із приходом справжнього тепла. Нехай це весняне тепло зігріє наші душі, укріпить у них віру у Перемогу, наше щасливе майбутнє. Україна понад усе! Слава Україні!

Калинівський міський голова Василь Поліщук