Нова фотозона та нові емоції у пологовому відділенні Калинівської районної лікарні

Дата: 24.03.2022 16:19

Фото без описуПрацівники пологового відділення Калинівської ЦРЛ не перестають тішити новими ідеями та креативністю. Відтепер для немовлят тут підготували ще одну фотозону. Її виготовила для Калинівської громади відома вінницька дизайнерка Оксана Когут.

За словами заступниці медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської районної лікарні Людмили Яремчук, камуфляж - це матінка Земля, вишиванка - наші козаки, які боронять Україну, а сонце - це наше світле майбутнє, в якому панує мир, народжуються діти.

Першим випробував нову фотозону Максимко, який народився 23 березня. Хлопчик – сімнадцятий малюк, який народився у пологовому відділенні в Калинівці з початку війни.

Це наше майбутнє, майбутнє України! Мирного неба всім діткам України та всім нам!