На Вінничині націоналізують 21 вагон російських міндобрив

Дата: 24.03.2022 15:18
Кількість переглядів: 1937

У Вінницькій області вилучили 21 російський вагон із мінеральними добривами на 24 мільйони гривень. Їх передадуть на націоналізацію.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.

Загалом на Вінниччині виявили 386 суб’єктів господарської діяльності, бенефіціарами яких є фізичні або юридичні особи рф та білорусі.

Крім 21 вагона з добривами, в області виявили 6 вагонів із моторним мастилом, яке належить російському підприємству. Загальна вага мастила становить майже 300 тонн. Його вартість наразі оцінюють.

Інформацію про російські вагони співробітники бюро передали до Вінницької військово-цивільної адміністрації для їхньої націоналізації.

В «Укрзалізниці» повідомляли, що на українських коліях наразі стоять 15 тисяч російських вагонів, що належать 250 компаніям. 13 березня перевізник розпочав процес націоналізації цих вагонів.