З початку війни в пологовому відділенні у Калинівці народилося шістнадцять діток

Дата: 22.03.2022 15:11

Фото без описуЯк повідомила заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської районної лікарні Людмила Яремчук, з початку війни в пологовому відділенні у Калинівці народилося шістнадцять діток – дев’ять хлопчиків і сім дівчаток. Усього ж у Вінницькій області з початку війни народилося вісімсот десять малюків.

Окрім породіль із Калинівської громади, у лікарню за допомогою звернулося дві переселенки з Києва та Бердичева. Одна із них народила дівчинку, а інша – хлопчика.

Народжені у пологовому відділенні в Калинівці ще від народження стають справжніми патріотами України, адже тут їх в перші дні життя загортають в український прапор та влаштовують фотосесію на пам'ять, а відтепер ще й взувають у жовто-блакитні черевички із тризубом, які зв’язала лікар-гінеколог Катерина Шафрановська.

Жоден ворог не переможе нас, бо ми сильна і нескорена нація! Все буде Україна!