В Україні заборонили торгівлю алкоголем

Дата: 27.02.2022 18:29

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку, згідно з наказом Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та Начальника Вінницького об’єднаного міського центру комплектування та соціальної підтримки Олега Вінницького:

заборонено з 00. год. 00 хв. 27 лютого 2022 року до 27 березня 2022 року на території області торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.
Важливо! Усі приватні літальні апарати (безпілотники, дрони тощо), які будуть здійснювати польоти на території Вінниччини – знешкоджуватимуть, а власників притягуватимуть до відповідальності.
Вимога до жителів громад: не задіювати самостійно будь-які літальні апарати. Якщо хтось помічає літальний апарат на території району – повідомте на гарячу лінію поліції «102».

Прошу забезпечити виконання вимог на території Вашої громади.

Начальник районної військової адміністрації Богдан КУЗНЕЦ