Ситуація у Калинівці напружена, але контрольована, зберігайте спокій

Дата: 27.02.2022 10:06

Ніч з 26 на 27 лютого була тривожною, але контрольованою.

Сотні добровольців під керівництвом правоохоронців впродовж нічного часу патрулювали вулиці Калинівки та всіх населених пунктів громади. За цей час жодного кримінального злочину та випадків мародерства не виявили.

Усі заявки для забезпечення життєдіяльності військових частин та підрозділів, які дислокуються на території громади, міська рада виконала.

Комунальні підприємства громади працюють в умовах війни у посиленому режимі.

Прохання до жителів громади не втрачайте пильності, але не панікуйте і не поширюйте у соцмережах неперевіреної інформації. У разі виявлення підозрілих осіб, транспорту, предметів, людей, які проводять проросійську агітацію, займається колабораціонізмом, телефонуйте: 0672552272 (черговий Хмільницького міжрайонного відділу Служби безпеки України у Вінницькій області), 102 (поліція) або ж (4333) 4-04-24 (гаряча лінія міської ради). Правоохоронці визначать рівень загрози і правдивість інформації і відреагують на неї.