Дата: 25.02.2022 15:36

1. Зміст проєкту:

Встановлення розмірів ставок туристичного збору із врахуванням вимог Податкового кодексу України. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

2. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

2.1. поштова адреса: 22400, Вінницька область, м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 19, фінансове управління Калинівської міської ради, каб. № 313, тел. 2-25-62.

2.2. електронна адреса: sekretarklotg@gmail.com.

3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проєкт регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 01 березня 2022 року на офіційному сайті Калинівської громади –https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 01 квітня 2022 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 22400, Вінницька область, м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 19, фінансове управління Калинівської міської ради, каб. № 313, тел. 2-25-62.