Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жительку селища Калинівка Друга Катерину Олексіївну Кулакову

Дата: 23.02.2022 16:00

Фото без описуДвадцять третього лютого жителька селища Калинівка Друга Катерина Олексіївна Кулакова святкує свій ювілей – 90-річчя від дня народження.

Попри поважний вік жінка має світлу пам'ять, веселий характер та життєвий оптимізм. Ювілярка народилася у Білорусі, де пройшло її дитинство, а Калинівка стала її другою Батьківщиною. Тому білоруска за походженням щиро вболіває за долю України та за майбутнє своїх дітей і онуків.

-Мені було лише дев’ять років, коли почалася війна, але я добре запам’ятала розправу над юнаками. Їх катували, а потім повісили. Не дай Боже, щоб і над нашими дітьми так знущалися, - пригадує Катерина Олексіївна. – Нас було восьмеро у батьків, всю війну ми прожили у землянці, бо наш будинок знищили. Голодували, бо харчів у нас теж не було. Виживали на тому, що знаходили.

Вже дівчиною Катерина Олексіївна приїхала у Калинівку на гостину до родичів і тут познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. У шлюбі прожили довгих сорок три роки, виплекали та дали путівку у життя доньці та синові. А ще передали своїм дітям любов до музики та до пісні.

І за святковим столом обов’язково лунатимуть пісні. Їх заспіває відразу кілька поколінь Кулакових.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська привітала ювілярку із 90-річчям та передала подарунок від міської ради й щирі слова привітань.