Козятинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області припиняє свою діяльність

Дата: 23.02.2022 08:51

Фото без описуВідповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», Козятинське  відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області припиняє свою діяльність з 1 березня 2022 року.

Повноваження Фонду соціального страхування України на території Калинівської міської громади буде здійснювати Хмільницьке відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

Наголошуємо страхувальникам на необхідності укладання з 01.03.2022 договорів для електронної подачі заяв-розрахунків з Хмільницьким  відділенням управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

Телефон для отримання необхідних консультацій (04342) 2-02-28;  2-04-99.